Sunday, 2020-07-12, 3:37 AM
Welcome Guest | RSS
Main | Filma Me Titra Shqip | Sign Up | Login
Site menu
Hyr
Kalendari
«  July 2020  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Arkiva
Vizitoret onlin
Afrim Muqiqi ti po
Thor.The.Dark.Worl
Ne PUNIM
Vota Juaj
Rate my site
Total of answers: 40
Komenti juaj
HTML Comment Box is loading comments...
Ora Digitale
Radio Fontana
Pershendetjet
Mir se vini ne web Faqen ton www.cerrca.at.ua ne ket web mund te kerkoni programe muzika mp3 diqka rreth dashuris poezi tve online softwer hardwer software Filma me Titrat shqip rreth fes islmae rreth nesh po ashtu munde te kuptoni edhe me shum me teknologjin e findit qe qdo dit e me shum esht duke u avancuar e shkum qka tjeter ju faliminderit per Viziten tuaj me respket nga Stafi cerrca.at.ua
Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Vizitoret
FB,TW
Block content
...
Computer Service Jetoni
Chat
Valuta
Computer Service Jetoni

The Bourne Legacy me Titra ShqipNjë zgjerim i universit nga romanet Robert LUDLUM-së,i cili u përqendrua

 në një hero të ri e të cilit aksionet janë shkaktuar nga ngjarjet e tre filmave të

 mëparshme.

Shiko & Shkarko/Torrent

Kliko Këtu

s1Nje gjueti per nje thesar te sajuar prej ari, nje grup luftetaresh , vrases dhe

 disa mashtrues e ushtrrise britanike zbresin ne nje fshat te Kines, ku nje

 farketar i pambrojtur i perulet per te mbrojtur veten dhe shoket e tij.

Shiko & Shkarko/Torrent

 Kliko Këtu 
s1Filmi është bazuar mbi romanet e Xhejms Paterson, romanet e të cilit 

po ashtu janë bazuar mbi hetimet e psikologut Aleks Kros, i cili ka bërë

 prezantimin e tij te parë letrar në vitin 1993 me romanin "Kujto, Megi Rose-n”.


 

 

 

 

 

Shiko & Shkarko/Torrent

 Shiko Ne: Putlocker | SockShare | NewVideo | Movreel | NosVideo | Vidxden | Vidbull | Vidshare

Shkarko Ne: NosUpload | Movreel | Ginging  | Torrent  

 

5Bryan mills nje agjend i CIA ne stamboll i dale ne pensjon dhe gruja e tij

 jan marre peng nga babai i nje rrembyesi femijesh qe mills ka vrare

 nderkoh qe po mundohej te shpetonte vajzen e tij.

Vlersimi: 6.4/10 – Trailer

Shiko & Shkarko/Torrent

Kliko Këtu