Sunday, 2020-07-12, 2:46 AM
Welcome Guest | RSS
Main | Filma Me Titra Shqip | Sign Up | Login
Site menu
Hyr
Kalendari
«  July 2020  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Arkiva
Vizitoret onlin
Afrim Muqiqi ti po
Thor.The.Dark.Worl
Ne PUNIM
Vota Juaj
Rate my site
Total of answers: 40
Komenti juaj
HTML Comment Box is loading comments...
Ora Digitale
Radio Fontana
Pershendetjet
Mir se vini ne web Faqen ton www.cerrca.at.ua ne ket web mund te kerkoni programe muzika mp3 diqka rreth dashuris poezi tve online softwer hardwer software Filma me Titrat shqip rreth fes islmae rreth nesh po ashtu munde te kuptoni edhe me shum me teknologjin e findit qe qdo dit e me shum esht duke u avancuar e shkum qka tjeter ju faliminderit per Viziten tuaj me respket nga Stafi cerrca.at.ua
Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Vizitoret
FB,TW
Block content
...
Computer Service Jetoni
Chat
Valuta
Computer Service Jetoni

Zoti Church ribashkohet me mercenaret per nje detyre qe supozohet te jete e lehte,por kur njeri nga njerezit e tyre vritet ne detyre, deshira e tyre per hakmarrje i vendos ata ne territorin e thelle te armikut dhe para nje kercenimi te papritur.Fury Nick i S.H.I.E.L.D. sjell së bashku një ekip të njerëzve super të formuar Avengers për të ndihmuar të shpëtuar Tokën nga Loki dhe ushtria e tij.


Eliza lufton së bashku me lëvizjen e rezistencës në betejën e 
vazhdueshme kundër Korporatës "Ombrella” dhe të pavdekshmit. 
Një zjarrfikës merr një kthese të papritur aksioni, kur një njeri të cilin ai ka urdhëruar të dëshmojë kundër, pasi u mbajt peng në një dyqan ,Ai e kërcënon atë.

Shiko & Shkarko/Torrent

Kliko Këtu

FMN-ja është mbyllur kur është implikuar në shpërthimin e Kremlinit, duke i shkaktuar Ethan Hunt dhe ekipit te tij të ri mashtrues qe te fshijn emrin e organizates se tyre.

Shiko & Shkarko/Torrent ne menyra te tjetera me posht:

Kliko Këtu

Nicolas Cage vjen serisht ne rolin e tij si Blaze Johnny në Ghost Rider; shpirti i hakmarrjes. Johnny është ende duke luftuar me mallkim e tij dhe si gjahtar i djallit . Ai rrezikon gjithcka duke u ndeshuar me liderin e nje grupi ‘murgjish’ (Idris Elba) per te shpetuar nje djale te vogel dhe.. veten e tij njehere e mire nga ky mallkim.

Shiko & Shkarko/Torrent ne menyra te tjetera me posht:

Kliko KëtuHistoria e një grupi mercenarësh që paguhen nga Mr.Church për të kryer një punë shumë të rrezikshm. Ato duhet të vrasin diktatorin e një ishulli të vogël në Amerikën e Jugut i cili është nën ndikimin e një ish-agjenti të CIA dhe nën mbrojtjen e një ushtrie të tërë.

Shiko & Shkarko/Torrent ne menyra te tjetera me posht:

Kliko Këtu
Katër luftëtarë me histori të ndryshme bashkohen sëbashku për tu stërvitur nga një yll i MMA, dhe më vonë duhet të luftojnë me njeri-tjetrin.

Shiko & Shkarko ne menyra te tjetera me posht:

Kliko Ketu
Kur mentori I tij eshte zene rob, nje anetar pensionist I Forcave Ajrore Speciale te Britanise eshte I detyruar te hyje ne aksion. Misioni I tij eshte: Te vrase tre vrasesit e derguar nga Lideri I tyre dinak.

Shiko ne nje menyre tjeter:

Kliko Ketu


John  zgjohet pas një kome dhe zbulon se gruaja dhe vajza e tij u vranë pas një sulmi të dhunshëm që ndodhi në shtëpinë e tij.Pas këtij sulmi të dhunshëm ai betohet se do të marë hak ndaj njeriut përgjegjës të këtij krimi, Luc Deveraux. Ndërsa John përpiqet të rikthehet përsëri në jetë gjërat komplikohen më tepër dhe sa më shumë ai i afrohet Deveraux-it dhe ushtrisë së tij e cila përbëhet nga luftëtarë gjenetikë të drejtuar nga lideri i vdekur Andrew Scott , John zbulon më shumë mbi veten e tij dhe fillon të dyshojë se të gjitha ato që beson janë apo jo të vërteta.
[wp-like-locker]
SHIKO FILMIN:
Vimeo Putlocker Nosvideo Vidxden Movreel Uploadc

Year : 2012

Ghost Recon: Alpha sees a team led by Ghost Leader infiltrate a trade at a Russian depot between a general and a mysterious other figure

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
SOCKSHARE
Në Manhattan, një postier me biçikletë zgjedh një zarf që tërheq interesin e një polic të pisët, i cili e ndjek çiklistin në të gjithë qytetin.
d1Një ish-mundës kampion i NCAA është liruar me kusht pas 10 vitesh në 
burg. Tani, për të shpëtuar jetën e një shoku lufton ne kafaz, ai duhet të
 bie dakord për të bërë të pamundur – Humbjen.


Hitman kthehet per te fshire te kaluaren e tij vetem per te gjetur se cili

 eshte ngatarruar me te ardhmen e tij.

Vlersimi: 5.1/10 – Trailer

Shiko 

Kliko KëtuAgjenti J udhëton në kohë në vitet e hershme MIB-së në vitin 1960, për të ndaluar një alien nga vrasja e shoku i tij agjendit K dhe duke ndryshuar historinë.

Vleresimi: 7.2/10 – Trailer

Shiko 

Kliko KëtuForcat e marinës së Shteteve të Bashkuara zhvillojnë një stërvitje rutinë në

 Oqeanin Paqësor. Megjithatë ajo që nuk njohin, është se një teknologji shumë 

e avancuar jashtë tokësorësh i pret nën sipërfaqen e ujit.


Shiko & Shkarko/Torrent ne menyra te tjera me posht:

Kliko Këtu

The Bourne Legacy (2012) FullHDNë të ardhmen e afërt, sporti i boksit nga robotët është në krye të të gjithë 

sporteve. Një promovues në vështirësi mendon se ka gjetur një kampion

 tek robotët e prishur. Gjatë rrugës për në majë, ai zbulon se ka një djalë 11-

vjeçar që kërkon të atin.


Shiko ne nje menyre tjeter:

Dredd 3D (2012)Në një qytet të dhunshëm, futuristik, ku policia ka 

 autoritetin për të vepruar si gjyqtar, juri dhe ekzekutues,

 një polic bashkon forcat me një praktikante për të rrëzua një

 bandë që merret me prodhimin dhe tregëtinë e drogës, SLO-Mo.       

 
Autobotët mësojnë se një anije hapsinore e Saibertronian është e fshehur 

në hënë, dhe garojnë kundër Deceptikonë-ve për ta gjetur dhe për të 

mësuar sekretet e saj.

Shiko ne nje menyre tjeter:

Shiko:  VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker | Uploadc (HD)


Shkarko: DepositFiles |  Rapidshare | Bitshare | Torrent