Sunday, 2020-07-12, 2:08 AM
Welcome Guest | RSS
Main | Universal Drivers | Sign Up | Login
Site menu
Hyr
Kalendari
«  July 2020  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Arkiva
Vizitoret onlin
Afrim Muqiqi ti po
Thor.The.Dark.Worl
Ne PUNIM
Vota Juaj
Rate my site
Total of answers: 40
Komenti juaj
HTML Comment Box is loading comments...
Ora Digitale
Radio Fontana
Pershendetjet
Mir se vini ne web Faqen ton www.cerrca.at.ua ne ket web mund te kerkoni programe muzika mp3 diqka rreth dashuris poezi tve online softwer hardwer software Filma me Titrat shqip rreth fes islmae rreth nesh po ashtu munde te kuptoni edhe me shum me teknologjin e findit qe qdo dit e me shum esht duke u avancuar e shkum qka tjeter ju faliminderit per Viziten tuaj me respket nga Stafi cerrca.at.ua
Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Vizitoret
FB,TW
Block content
...
Computer Service Jetoni
Chat
Valuta
Computer Service Jetoni
75,000 Universal Drivers
 for all types of motherboards & devices. Contains an DVD Images.
Just pop the Universal Driver CD OR Select Driver Folder  and Windows will automatically search the comprehensive drivers. Contains drivers for over 100,000 hardware components from brands such as Dell, HP, Compaq, IBM, Sony, Toshiba, Panasonic, as well as hardware component manufacturers Intel, 3Com, VIA, nVidia, ATI, SoundMax, and many more!
Ktu mund ti shkarkoni 75,000 drivers universal per XP per te gjithe llojet e pcve 
per ta shkarkuar ket duhet me pas te instaluar Utorrent dhe Iso.


Utorrent 
Download uTorrent 3.2.2 Beta 28326

uTorrent 3.2.2 Beta 28326

DownloadDownload
Latest Version

954KB

Power Iso

picture