Wednesday, 2019-07-17, 11:36 PM
Welcome Guest | RSS
Main | Publisher | Sign Up | Login
Site menu
Hyr
Shopping Cart
Your shopping cart is empty
Section categories
My articles [1]
Vizitoret onlin
Afrim Muqiqi ti po
Thor.The.Dark.Worl
Ne PUNIM
Vota Juaj
Rate my site
Total of answers: 40
Komenti juaj
HTML Comment Box is loading comments...
Ora Digitale
Radio Fontana
Pershendetjet
Mir se vini ne web Faqen ton www.cerrca.at.ua ne ket web mund te kerkoni programe muzika mp3 diqka rreth dashuris poezi tve online softwer hardwer software Filma me Titrat shqip rreth fes islmae rreth nesh po ashtu munde te kuptoni edhe me shum me teknologjin e findit qe qdo dit e me shum esht duke u avancuar e shkum qka tjeter ju faliminderit per Viziten tuaj me respket nga Stafi cerrca.at.ua
Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Vizitoret
FB,TW
Block content
...
Computer Service Jetoni
Chat
Valuta
Computer Service Jetoni
Main » Articles » My articles

Facebook, ishte cak i sulmeve të hakerëve, por shpëtoi!

Samsung planifikon të shesë 100 milionë Galaxy S4

20:53 / 14.02.2013


Samsung ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm me Galaxy S3, model të cilin besohet se prodhuesi ka arritur në 60 milionë njësi të shitura, dhe tani sipas një raporti të fundit parashikohet që planet e liderit global në prodhimin e telefonave, Samsung dhe modelit të ri Galaxy S4 ta tejkalojnë edhe këtë shifër.

Sipas analistit të Jeffries & Company, Peter Misek, Samsung planifikon të shesë më shumë se 100 milionë njësi të Samsung Galaxy S4, model të cilin pritet ta zbulojë më 15 mars në ngjarjen tradicionale të kompanisë, Samsung Unpacked. 

 "Shifra enorme për prodhimin e 100 milionëve njësive të Samsung Galaxy S4 i ka shtyer disa furnitorë të ndryshojnë strategjinë dhe të drejtohen kah Samsung, në vend të Apple” thuhet sipas Misek. 

Gjatë lansimit fillestar besohet se Samsung Galaxy S4 do të vijë në dy variane, përkatësisht me Samsung Galaxy S4 dhe versionin më të vogël Samsung Galaxy S4 Mini. 

Lansimi i të dy modeleve për Evropë pritet të ndodhë mes 15 – 22 prillit, ndërsa në SHBA pritet që debutimi i dy modeleve të ndodhë gjatë majit ose qershorit. / cerrca / 

Category: My articles | Added by: zeshkani (2013-02-16)
Views: 341 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *: